Gwarancja i serwis

Samochody marki Dacia są niezwykle solidne i spokojnie wywiążą się ze wszystkich zadań. Są wyposażone w układ jezdny umożliwiający jazdę po większości dróg z jakimi się zetkniesz.

Dacia  proponuje bogatą ofertę silników i sprawdzonego wyposażenia podnoszącego bezpieczeństwo, dzięki możliwości korzystania z know-how Grupy Renault. Wszystkie zastosowane rozwiązania konstrukcyjne mają na celu zapewnienie niezawodności, z której słynie marka Dacia.

Samochody naszej marki wyróżniają się także niskimi kosztami przeglądów i napraw. Pozwala nam to zaoferować 3-letnią gwarancję na nasze samochody (lub do 100.000 km – do spełnienia pierwszego z podanych warunków). Możesz jechać spokojnie !

 

Dodatkowa gwarancja

Dzięki usłudze serwisowej Formuła Non Stop możesz przedłużyć gwarancję producenta nawet do 5 lat!*
Umowa stanowi zabezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń i zapewnia bezpłatną wymianę lub naprawę wadliwych części mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych (łącznie z robocizną), bezpłatną całodobową pomoc drogową Dacia Assistance na terenie Polski oraz Europy.**

 

 

Dlaczego warto skorzystać z dodatkowej gwarancji?

  • Spokój nawet na 5 lat

Formuła Non Stop zapewnia bezpłatną wymianę lub naprawę wadliwych części mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych, z kosztami robocizny włącznie. Ty decydujesz na jaki okres i jaki limit kilometrów zostanie przedłużona gwarancja Twojego samochodu.

  • Gwarancja pomocy

Formuła Non Stop to również bezpłatna całodobowa pomoc drogowa Dacia Assistance, gwarantująca naprawę na miejscu zdarzenia lub holowanie na skutek awarii.

  • Bezpieczeństwo za granicą

Formuła Non Stop jest honorowana we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

  • Korzyści finansowe

Formułę Non Stop możesz zakupić wraz z nowym samochodem w ofercie kredytowej RCI Banque Spółka Akcyjna Oddział W Polsce.

Dzięki przedłużonej gwarancji możesz lepiej planować wydatki związane z samochodem.

Twoja Dacia ma większą wartość rynkową, ponieważ Formuła Non Stop może być scedowana na następnego właściciela – jeśli będziesz chciał sprzedać swój samochód, sprzedasz go łatwiej i korzystniej.

* W tym 3 lata gwarancji producenta z limitem 100.000 km i do 2 lat dodatkowej płatnej gwarancji z limitem kilometrów zależnym od wybranej opcji (patrz cennik) w ramach usługi Formuła Non Stop.

** Szczegóły w Ogólnych Warunkach Umowy Serwisowej FNS, które dostępne są u Autoryzowanych Partnerów Dacii.

 

Kontrakt serwisowy

Poznaj nasz kontrakt serwisowy Easy Service i zapewnij długie życie Twojej nowej Dacii.

Zamierzasz kupić Dacię lub właśnie to zrobiłeś? Twój samochód jeszcze nie przeszedł pierwszego przeglądu i nie upłynęło 12 miesięcy od daty pierwszej rejestracji? Wybierz nasz kontrakt serwisowy Easy Service! Ustal czas trwania między 48 a 60 miesięcy i liczbę kilometrów, zgodnie z Twoimi zwyczajami jazdy. Następnie, to Dacia zajmie się wszystkim. Kontrakt Serwisowy to gwarancja spokoju na lata dzięki naszym profesjonalnym pracownikom w sieci Autoryzowanych Partnerów Dacia. Kontrakt Serwisowy daje Ci pełną kontrolę nad budżetem obsługi swojego samochodu. Masz wtedy przyjemność korzystania z samochodu regularnie kontrolowanego i utrzymywanego w doskonałym stanie przez naszych techników z sieci Dacia. Kontrakt Serwisowy jest przypisany do danego samochodu. Jeśli zdecydujesz się sprzedać swoje auto, zrobisz go łatwiej i korzystniej, ponieważ ma wyższą wartość rynkową!

 

Easy Service to pakiet przeglądów i dodatkowa gwarancja.

Umowa obejmuje wymianę części i wykonanie przeglądów przewidzianych w programie obsługi samochodu, zgodnie z zaleceniami Dacia, a także dodatkową gwarancję Formuła Non Stop oraz Assistance w Europie 24 h, 7 dni w tygodniu.